Üldinfo ja broneerimine:

 

E-mail: info@kodade.ee
Tel: +372 501 1890

Puhkemaja ja Salevere Salumäe Loovkoda on avatud vaid ettetellimisel.

Võimalused iseseisvaks majutumiseks leiad broneeringute alt.

 

Salevere Salumäe Loovkoda asub Pärnumaal Lääneranna vallas Salevere külas. Kodade puhkemaja asub 1,5 km kaugusel Salumäe Loovkojast Kõera külas. Asume Matsalu rahvuspargi lõunaserval, Tallinnast 120km ja 1,5-tunnise sõidu kaugusel. Pärnust ja Haapsalust jõuab meieni tunniga.

Juhised meie juurde tulemiseks:

PISUT MEIST

Kes me

oleme?

Kodade on väike ettevõte, mille eesmärk on toetada loodust säästvaid jätkusuutlikke eluvõimalusi Matsalu rahvuspargis, võimaldades osa saada selle pea puutumatust loodusest ja vaikusest ja omaetteolekust.. Oleme restaureerinud ajaloolised Viinaköögi ja Töökoja hooned ning loonud Salevere Salumäe Loovkojast avatud keskuse, kus on ruumi nii loodusest kui loomingust inspireeritud inimestele ja üritustele, töötubadeks, koolitusteks või ka lihtsalt olemiseks.

Loovkoja öömajakestes pakume majutust kuni 40 inimesele. Eraldi on võimalik puhata ka veidi eemal asuvas Kodade puhkemajas. Tutvustame Matsalu rahvuspargi aardeid, nurki ja nurgataguseid huvilistele aasta läbi linnuretkedel, matkadel, fotokoolitustel, paadisõitudel.

KOOSTÖÖ

Meie koostööpartnerid

Kodulehel kasutatud fotode autorid on Kairi Kalmann ja Peeter Sirge. Lisaks on kasutatud fotosid Kodade OÜ kogust. Linnumaalide autor on Piia Saak. Täname!